Ваши кошаркарски идоли?

Алексич

I'm LeGenD!
Член од
13 јули 2008
Мислења
567
Поени од реакции
23
Македонија: Димче Тасовски
Европа: Дражен Петрович:vozbud:
Америка: Коби Брајант
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Македонија:Перо Антич,Ѓорги Чековски
Европа:Дејан БОдирога
НБА:У последно време никој...иначе може Бен Гордон!
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.585
Magic...


2:34 - најомилен момент во цела кошаркарска историја.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom