Ваши дела, со помош на Photoshop (Читај правила во првото мислење)

Член од
9 март 2012
Мислења
51
Поени од реакции
21
ваљда до 2 МБ, 2 ГБ слика мислам дека можеби ни НАСА ни Пентагон не користи
е сега во фотошоп оди и имаш Image па Image size и таму намали на желени пиксели или смени тоа пиксели во проценти па намали ја на 60 или 50 или 40% зависи колку е голема фотката
Frustracii za moeto prasanje imas?
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.368
Поени од реакции
1.801

Еве една моја фото манипулација од Матка, и видео од нејзе:
 
На врв Bottom