Вашите eRepublik профили

Член од
26 август 2011
Мислења
94
Поени од реакции
33
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/5066757

Add me. :)


Бтв: ова ми е 3 профил, првиот одма ме фатија зашто и од кај другар ми се логирав, и он изеде бан. а вториот зашто ми наместија еден линк, автоматски што се прати. :/ ама сега најдобро напредувам. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom