Бустирање на Фан

Член од
24 април 2015
Мислења
30
Поени од реакции
3
Здраво дечки дали има некој бустирано фан на фб пошто имало некоја финта за малку пари многу лајкови може ли некој да сподели инфо :)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Здраво дечки дали има некој бустирано фан на фб пошто имало некоја финта за малку пари многу лајкови може ли некој да сподели инфо :)
Да, само колку од тие лајкови се real likes ? а колку не?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom