Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

Член од
8 јануари 2020
Мислења
432
Поени од реакции
1.201
Луууууѓееееее МАИЛ МИ СТИГНА ДЕКА УДОСТОВЕРЕНИЕТО МИ Е ВО СКОПЈЕ !!!!!! @palekrstic
Автоматски споено мислење:

Zaradi tebe se vkluciv da vidam dali konecno zavrshi i za tebe ovaa golgota :)) cestitki i so zdravje da si go koristish :))
Фала ти срцее да си дочекате ситеее
 
Член од
22 ноември 2019
Мислења
584
Поени од реакции
1.242
Луууууѓееееее МАИЛ МИ СТИГНА ДЕКА УДОСТОВЕРЕНИЕТО МИ Е ВО СКОПЈЕ !!!!!! @palekrstic
Автоматски споено мислење:


Фала ти срцее да си дочекате ситеее
Huhuhu, ajde koa ke go zemess pushti nekoe slikche, da ni potecat ligi :)))
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
432
Поени од реакции
1.201
Честитки до сите.Со убаво да си го користите. Од ♥
Фала ви многу ми го разубавувате денот сите да си дочекате !!!!
Lele Alexija dushata mi ja ispolna. Cestito neka ti e i samo srekja
Фалаааа душаааааа да се враќааа
Huhuhu, ajde koa ke go zemess pushti nekoe slikche, da ni potecat ligi :)))
Обавезноооо Блгарче !!!!!
 
Член од
22 март 2019
Мислења
147
Поени од реакции
131
Луууууѓееееее МАИЛ МИ СТИГНА ДЕКА УДОСТОВЕРЕНИЕТО МИ Е ВО СКОПЈЕ !!!!!! @palekrstic
Автоматски споено мислење:


Фала ти срцее да си дочекате ситеее
Колку време го чекавте ?
 
Член од
31 октомври 2016
Мислења
101
Поени од реакции
355
УКАААААААААААААААААААААААААААААААААААЗ
Развлеков насмевка од едното до другото уво кога го прочитав ова! Многу, многу, премногу се радувам за тебе мила! Честитки од срце!
 
Член од
22 јануари 2020
Мислења
186
Поени од реакции
462
Луууууѓееееее МАИЛ МИ СТИГНА ДЕКА УДОСТОВЕРЕНИЕТО МИ Е ВО СКОПЈЕ !!!!!! @palekrstic
Автоматски споено мислење:


Фала ти срцее да си дочекате ситеее
znaci uspesno bese pred da ti izleze ukazot sto bese bg da podneses baranje da ti go ispratat u ambasada
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
432
Поени од реакции
1.201
Колку време го чекавте ?
Николку, пред да ми потпишат отидов во МП да ги замолам во досие да ми сменат дека сакам во Скопје да ми биде испратено, рекоа нема проблем , променија на компјутерот пред мене и готово.
znaci uspesno bese pred da ti izleze ukazot sto bese bg da podneses baranje da ti go ispratat u ambasada
Да да !!!! Најуспешно !!!!
Развлеков насмевка од едното до другото уво кога го прочитав ова! Многу, многу, премногу се радувам за тебе мила! Честитки од срце!
Благодарам многу душа дај Боже сите да си дочекате многу се радував за минатите укази, и ќе се радувам за идните, и затоа радувајте се и вие за и вам да ве стигне среќа !!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom