Џенифер Лопез во Софија на 18.11.2012

methMKD

Евроскептик
Член од
18 јануари 2011
Мислења
1.826
Поени од реакции
723
Имам поjма,не може за еден ден.Билетот е за 2 дена и чини 99лева=50евро=3100денара.Jас сакам само за еден ден,ама нема,требе да платим за 2.
Е мајката мн скапо ми е доаѓа така ... треба и спиење и глупости да се плаќа ее штета ... :/
 
Член од
21 април 2012
Мислења
366
Поени од реакции
186
Е мајката мн скапо ми е доаѓа така ... треба и спиење и глупости да се плаќа ее штета ... :/
Нема спиенjе и глупости-там че има кебапчета,бира,носиш си палатка и нема jадове.
Еве како спиехме минатата година

http://www.google.com/imgres?um=1&hl=en&tbm=isch&tbnid=43DA9NDX5B0WTM:&imgrefurl=http://www.nabitaka.com/index.php?categoryID=87&docid=S29pS1y9EvJtaM&imgurl=http://www.nabitaka.com/products_pictures/34.jpg&w=500&h=375&ei=pwPST6zwFsPY8AOvrLX-Ag&zoom=1&biw=1272&bih=519
 
Член од
13 август 2008
Мислења
814
Поени од реакции
100
Имам поjма,не може за еден ден.Билетот е за 2 дена и чини 99лева=50евро=3100денара.Jас сакам само за еден ден,ама нема,требе да платим за 2дена.Карти има,но броjот им не е голем зашто Elevation се проведува на авиациона база и ке се допушти само определен броj луге.
а за Lady Gaga знаеш колку пари е карта?
 
Член од
2 јуни 2012
Мислења
119
Поени од реакции
19
Уф,би одел,но премногу е скапо.Инаку моментално сум во Софија и навистина многу се збори за Џеј Ло деновиве.
 
На врв Bottom