Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.662
Поени од реакции
4.729
Читам се жалите од дужината на бијонсе .. и се зачудев оти секој пост е као смс порака ...
и ми текна дека има членови шо ја немаат стаено на игнор бијонсе у 2020

Вие сте кривите у овој случај,она има право да си пишува постови као упатство за антибиотик:toe:
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
,,,i da ne sakash jas uzhivam,,,
,,,zboruvaj vo tvoe ime ne i za smetka na drugite chlenovi,,,
Мислиш дека некој во лудница бара објаснување од некој што за себе тврди дека е Наполеон Бонапарта?
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.786
Поени од реакции
29.223
Мислиш дека некој во лудница бара објаснување од некој што за себе тврди дека е Наполеон Бонапарта?
,,,me izede tugjiot sram,,,
,,,i nemam jas ljubovni problemi ti si intrigantno zainteresiran za ovaa problematika , a dokolku ti treba psihijatrijski vsovet pishi vo LP,,,
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Не ми треба ниту Всовет, ниту запирки. Сега ќе добиеш инекција за смирување и ќе си легнеш.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.786
Поени од реакции
29.223
Не ми треба ниту Всовет, ниту запирки. Сега ќе добиеш инекција за смирување и ќе си легнеш.
,,,de zhiti ushite,,,i toa go mozhesh,,,ti kazhav reshavam ljubovni problemi so psihijatrijski tretman , poveli,,,
 

Munze

Dr. Oetker
Член од
21 јули 2020
Мислења
203
Поени од реакции
195
Читам се жалите од дужината на бијонсе .. и се зачудев оти секој пост е као смс порака ...
и ми текна дека има членови шо ја немаат стаено на игнор бијонсе у 2020

Вие сте кривите у овој случај,она има право да си пишува постови као упатство за антибиотик:toe:
Не е така. Ако е две три реченици постот нема да и се смета за валиден. Мора копиранции и филозофски да изгледа подобро и посериозно па макар и за ова прашање. Среќа што ја имаме.
 
Член од
14 јули 2020
Мислења
79
Поени од реакции
64
Ако е ругоба, се важи пак?
Ке го сватам ова како иронично ако не е иронично викни брза помош ке те однесат во Бардовци ако неможеш сам до там.
Автоматски споено мислење:

Пријавување чисто заради оштета, иначе лично се решава таа проблематика. За тоа се таткото и браќата тука....едноставно така мора да биде.
А некоја ако нема татко и брат боќе ме сачувај, не трескај глупсоти 21 век треба полицијата за силувачи многу остроо да реагира бре дај му доќивотен затвор там на копилето кое мисле дека му се може се и ке видеме дали пак ке има случај таков. Имаат слобода оти знаат дека законот не и може ништо.
 
Член од
3 август 2019
Мислења
91
Поени од реакции
110
Не може, рејпале тие.

Иначе, до остантите, дека уште ве вози дуплиов акаунт... праење фора демек „еве да пишам уште еднаш да ви се разјасни“ и ги извади сите делови кои не и одат во прилог.
Mislam deka si vo pravo 100 % za ova. Ovaa samo sto se zaclenila i ne veruvam deka e nova ovde za da se ispoveduva i nekako sve mi izgleda deka e DenaM. Ova e isto kako so toa koga i se svigjase deckoto so site pozitivni karakteristiki koj i se svigja ama ne znaela kako da go otkaci pa ispadna deka ustvari DenaM e psiholoski slucaj. Ova e repriza.
 
Член од
5 август 2007
Мислења
847
Поени од реакции
1.230
Го прочитав целиот пост од бијонс и заклучокот е следниот: една вистинска жена не го остава мажот со потечени тестиси и нешто стегнато во гаќите. :pos:
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.633
Поени од реакции
4.934
Го прочитав целиот пост од бијонс и заклучокот е следниот: една вистинска жена не го остава мажот со потечени тестиси и нешто стегнато во гаќите. :pos:
Барај си го времето назад.
 
C

CoolIris

Гостин
Го прочитав целиот пост од бијонс и заклучокот е следниот: една вистинска жена не го остава мажот со потечени тестиси и нешто стегнато во гаќите. :pos:
Или ако не си спремна, стави му ја раката на усната и шепни му "рано е да се бакнеме, прв дејт ни е" и ќе разбереше.... :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom