Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
7 септември 2020
Мислења
12
Поени од реакции
35
Uste bekoja bolest nemash da kazesh?!
Nisto ne odgovori. I najbitno Zosho go baci nekoj so ne ti odgovara?
Девојко, последен пат.
Тој ме бакна, му возвратив, ми се допаѓаше тој.
И на стартот кажав, дека ми се допаѓа, бакнеж е, обичен не лапање и драпање.
Знаеш што е краток бакнеж?
Не мора по дифолт да вади пениси и да ме допира.
Сум имала други партнери пред него, не се однесувале толку безобразно на прв дејт или втор.
Тоа за тебе дали е нормално однесување не ме интересира, за мене не е.
Нема да ти се правдам.
Не знам ти што правиш на прв дејт, баш ме интересира.

Мислам дека се доста коментариве, погрешив што побарав совет.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.151
Поени од реакции
25.593
Ми дадовте идеа да го побарам типот, да се сретнеме уште еднаш, да си го направиме ќеифот барем да ви држат муабетите на пола од овде дека си го барав.
Ако пак ти прифати средба во ебан парк, не го барај...
 
Член од
9 септември 2020
Мислења
38
Поени од реакции
43
Prasaj gi drugarkite moi oni ke ti kazat dali sum dobro. Daj be ne me zezaj so treba da napisheme za da bidesh zadvolna? Da ideme da mu e.me mater ili so? Neka te teshi drugarkati so ne ti kaze deka e prostak? Nego na forum barash podrska?
Автоматски споено мислење:

sala na strana a kako stigna do park? I da ne lazesh da ne go izvadil u park na klupite koga ste sedele a?
Ps:sekad ima polosho. :)
 
Последно уредено:
Член од
9 септември 2020
Мислења
38
Поени од реакции
43
Prasaj gi drugarkite moi oni ke ti kazat dali sum dobro. Daj be ne me zezaj so treba da napisheme za da bidesh zadvolna? Da ideme da mu e.me mater ili so? Neka te teshi drugarkati so ne ti kaze deka e prostak? Nego na forum barash podrska?
Автоматски споено мислење:

sala na strana a kako stigna do park? I da ne lazesh da ne go izvadil u park na klupite koga ste sedele a?
Ps:sekad ima polosho. :)
Pishi mu da idete u park i vidi dali ke prifati ako prifati batali go dobar sovet ti e toj probaj ke vidish dali vi bilo nedorazbiranje ili e stvarno prostak.iako najverojatno e prostak ali probaj niso ne gusbish cim ti se svigja. I so srekja.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Pishi mu da idete u park i vidi dali ke prifati ako prifati batali go dobar sovet ti e toj probaj ke vidish dali vi bilo nedorazbiranje ili e stvarno prostak.iako najverojatno e prostak ali probaj niso ne gusbish cim ti se svigja. I so srekja.
Сама себе се цитираш. :cautious:
Сакаш внимание со твоиве коментари? Не се ни смешни, а се и непотребни. Темата е за совет.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom