dadoxy
Поени од реакции
4.204

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Sorry,zamolio sam za upute jer sam procitao da zelite pomoci,ne spijuniram, razlog je ako nesto napisem a ne znam,bude smijesno.Nekad davno pomagao sam forumasima da patchiraju sami 9500 via preko kabela jer sam to znao..i imao hrpu postova,o IPTV neznam mnogo,i svaka pomoc mi je dobrodosla.Postujem Vas i zelim da znate da nisam od tih koji moljakaju kako pisete...jos jednom oprostite na smetnji, lp
    Pozzz zadnjih dva tri mjeseca citam forume i dosta sam naucio...nisam novi u ovom, dosad sam se mucio samo sa e1 pa e2 al ovo izgleda bit ce buducnost..molim Vas upute, nadam se na nasem jeziku, kako vise ne bih molio mac ili m3u...i ta dva pgm...malo sam zbunjen,koji god skinem, svi su puni trojanaca, bar gdje da ih skinem ako Vam je nezgodno slati...e mail ljubos0909@gmail.com Hvala, lp iz osijeka
    Postovani,
    Kada budete pripremili skenere i uputstvo
    zamolio bih Vas da mi posaljete kako bi mogao sam skenirati i gledati IPTV.
    Srdacan pozdrav
    • Ми се допаѓа
    Reactions: dadoxy
    K
    key4050
    Poštovani,
    ako nije problem da pošaljete ono što ste napisali pošto sam početnik, pa da se malo podučim.
    Lijep pozdrav i ugodan dan.
    Pozdrav druže, opušteno
    A
    Andrej014014vav
    i ja se trudim da skontam kako to radi.inace i ja imam taj skener "by salezli" ali mi ne funkcionise,zato se trudim da nadjem skener koji radi u koji upises URL iz svoje liste koja vise ne radi i on ti skenira kanale koji rade ili tako nesto
    daj prijatelju posali mi taj skener nisam uspio da ga skinem obrisali vidim da si ti skino ajde molim te dosadilo mi da prosjacim za listu hvala unaprijed
    dadoxy
    dadoxy
    ne radi brate , radio samo noć i ugasili ga ...
    dadoxy
    dadoxy
    dddd
    NUKIC
    NUKIC
    obrisano prijatelju
    • Ми се допаѓа
    Reactions: dadoxy
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom