Shahbaz
Поени од реакции
1.016

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Замина на рововска војна со сџв, ги запусти темите у Религија и Филозофија.
    Сеа мора со Хепта да се расправам, ти ебам.
    А и Гурџи се реинкарнираше у нова апдејтната верзија!
    Честит Бајрам, Змејко!
    Јас и неколку другарки од комитетот сме на грижа: Агдето галиба ќе се мажи, а дечкото уште не е проверен. Молим те, провери, пребај, што сакаш прави, али ние не ја даваме така лесно.
    Поздрав од штабот
    „Смрт или слобода“ т.е. „Татко и ја дава, другарките не ја даваат“

    • Хаха
    Reactions: Artemisia Vulgaris
    Shahbaz
    Shahbaz
    Нека оди Ланџи, нека му готви на домаќинот зеље со морски плодови, да видиме и тоа чудо како ќе биде, елемдулилах!
    Но ај да и се обратам директно, да и кажам она што е битно:

    @Agda Beata ,маче, додека си сеуште млада, убава и невина, инспирирај се од овие ариевски вајани тела, овековечени од тета рифенштал и испорачај она што се бара од тебе!

    Shahbaz
    Shahbaz
    Рофја да го удри тој што ги ограничил коментарите на 420 карактери. Како побргу ќе простираат тука речити луѓе???
    langelina
    langelina
    Селам алекум, Змејко! Ти како Крали Марко, заглави на Косово Поле. Види го ова соедниување со универзумот.


    Какви морски плодови, какви бакрачи, Агдето му прави тавче гравче и баклава. Да не зборам дека зетот е прав Ариец! Ај, подобри да ќутам, да не кажам на кој ми личи!:нинџ:
    Лесна ти Земја!
    Shahbaz
    Shahbaz
    Нека оди џенем тоа што не се оправа. Ќе пишеме нов поубав еп, соодветен на новото време, каде шабан ќе добие ловорики за бардување и наклоност на музите. Така духовно напоени ќе ја дигнеме пак светата империја.
    DaedaIus
    DaedaIus
    И тркалото на животот има крај, “Шабане v.8.1 Alpha S.18".
    placeb
    placeb
    Животот и времето се ништо во однос на Вечноста. Од овие моменти тркалото на Вечноста се врти збогатено и звучно обоено со уште еден безвременски звук...
    Жив си, срце, да не те мислам. :*
    Mitree
    Mitree
    ова е завидно ниво, сајзерот е страхотен. додуша имам и појако ниво искусено, ама тоа е сунет во пласница, така е трансцендентално искуство.
    Shady Legs
    Shady Legs
    Сум начул дека на такви манифестации солажите се свират на таков начин да симулираат страотна емоционална фузија од вртењето на дервишите, омкањето на шаманите и плескањето на мрсни пеливански бутки. Надреална духовна елевација се случувала.
    Постот ти е избришан од ДК, таму не се цитира. Слободно цитирај си ја Агдето на било која друга тема. Цмок!
    Artemisia Vulgaris
    Artemisia Vulgaris
    Не треба, мртов е фетусот. За тебе се плашам дека ни солна киселина нема да те среди. :(
    Mitree
    Mitree
    ооо писменех! не е пероксидот за фетусот, за тебе е, да станеш плавуша и да си живееме среќно и долговечно
    Artemisia Vulgaris
    Artemisia Vulgaris
    Прости, капитализмот ми го помати умот. :(
    Зошто не ми враќаш на пораки? :(
    Shahbaz
    Shahbaz
    додека не ми напишеш љубовна поема, џабе ти се сликите!
    D
    Daedalus
    Еј јака е оваа што ми ја прати Шабан, ќе му ја покажам на Ацо Снагата в меана, вечер ќе пиеме кај Ристо Мускуло и ќе ги гледаме безобразните слики!!! Дојди, ќе дошла и Македонка, на Славе внуката.
    Shahbaz
    Shahbaz
    со шишиња лоза да не тропате, со ејакулации да не фрлате!
    D
    Јак композитор, го слушав порано! Фино парче класика, истренирано уво не може да утне. И башка тој албум „Autobahn“ ми е омилен во далечната 1792, почетоците кои ги бележи романтизмот кога артистите на ангро вадат албуми поврзани со автостради, а песните им се викаат „Туторијали за почетници“! Да не зборам што таа молска мелодија, не само што е романтичарска до јаја, туку e и романтична! :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom