Кајгана форум

Gazpapir
Gazpapir
Па го мозгам шо како, али не е сложено ,а е интересно и не знам зошто волку касно го дознавам. :D
Хоуп
Хоуп
Сите од тука таму се :))
Те најдов, еден имаме ист омилен :)
Gazpapir
Gazpapir
Само поради Леџер е тој филм ставен и е единствениот филм што го имам гледано повеќе 40 пати и пак не ми е досаден. :)
Хоуп
Хоуп
Јас само оваа година 6 пати го гледав. И јас поради Леџер и поради тој филм една недела решив да му ги изгледам сите филмови и.. ќе се изненадиш колку добри ликови глумел и колку убави филмови имал. Може мене ми се дека го засакав ептен па.
  • Ми се допаѓа
Reactions: Gazpapir
Gazpapir
Gazpapir
Сем Дарк Најт ги имам изгледано и The Patriot,10 things i hate about u , Brokeback Mountain и A Knight's Tale -Во сите е извонреден!
Хоуп
  • Ми се допаѓа
Reactions: Gazpapir
Gazpapir
Gazpapir
Мислам дека и Нед Кели го имам гледано ама од толку филмови и веќе ги заборавам ,а добро е тоа :D

Моментално на листата е The Chaser. :)
Хоуп
Хоуп
Сакав да направам листа една прееска ама ме мрзеше. А некоj друг изгледа и како ги бираш? Се убивме пишувајќи тука :D
Gazpapir
Gazpapir
Го изгледав и Silenced - Глумата човече...до сега иако имам само 2 филма изгледано немам видено човек што лошо би изглумил или би направил неприродна гримаса. Перфектни се!

Хахах и ми се губиш у нотификациите :D
Хоуп
Хоуп
Сега како ќе почнеш да гледаш ќе ги видиш истите актери во сите. Сега овој учителот, детективот од претходниот и уште двајца други. Мене најјаки тие ми се. А секаков жанр гледаш не ти е проблем? За корејскиве..
Gazpapir
Gazpapir
Да да секаков жанр сем хорор , оти некако бесцелни ми се не ме плашат :D А ги гледам како ќе ми текне оти симнав 10-тина и на кој ќе ми наиде курсорот прв тој го гледам.
Хоуп
Хоуп
Еј мораш од овие 3 хорори да гледаш. Не се такви ко што си мислиш. Абе се ќе изгледаш што постои од нив зараза се ептен :))
Gazpapir
Gazpapir
Хаха знаев дека ќе ми го кажеш ова, мислам дека имаш ставено некој хорор во темата. :D
Хоуп
Хоуп
Е па тие три сите :D
Gazpapir
Gazpapir
Ништо, ќе морам да има дадам шанса.
Хоуп
Хоуп
Другар што направи изгледа нешто друго? :))
Gazpapir
Gazpapir
Изгледав сите 10 што беа препорачани,буквално се заљубив! Ама не продолжи да расте бројкава оти имам премногу обврски периодов и не можам да им се посветам целосно.
Gazpapir
Gazpapir
А за релаксирање си гледам Samurai Champloо по кој знае кој пат... И да не си љубител на аниме би ти го препорачал анимево оти има предобра музика и е различно од сите други. :D https://www.youtube.com/watch?v=BCRcgt04geA
Ако веќе не те бендисува анимето пробај само со музиката :D
Хоуп
Хоуп
Важи ќе пробам ♡
  • Ми се допаѓа
Reactions: Gazpapir
На врв Bottom