Кајгана форум

Zlatikevichius
Zlatikevichius
Имам и јас некои чудни испади. Ете на пример, за најомилен филм го сметам Never Let Me Go, ама тоа е дека тој филм буквално ме измести од тлото кога го гледав прв пат. Дека немав никакво очекување, после филмот 3 саати сум плачел сам дома. Сега пред месец дена конечно го прочитав и романот, и пак го имаше истиот ефект врз мене. Затоа еве и аватарчето си го сменив, по 4-5 години врска со Harvie Krumpet. :D
  • Ми се допаѓа
Reactions: Хоуп
Хоуп
Хоуп
Да чуден си малце озбилно :)) не може човек лесно да те процени. И ова го кажувам како комплимент. :D
Zlatikevichius
Zlatikevichius
Отсекогаш дури и сум сакал да ме викаат чуден. :*
  • Ми се допаѓа
Reactions: Хоуп
Zlatikevichius
Zlatikevichius
BTW, планирав да предложам во следен круг еден филм зашто освен мене никој од клубот го немаше изгледано. Фала ти што ме зафркна. Поштено! :D
Хоуп
Хоуп
Како те зафркнав не можам да сфатам хаха. Помош малце :)))
Zlatikevichius
Zlatikevichius
Па го гледаше!
  • Ми се допаѓа
Reactions: Хоуп
Хоуп
Хоуп
Ааа хахаха. Кој кој?? И како сум тргнала уште малку нема да постои филм што нема да го имам јас гледано :)) Дури и ми снема филмови за гледање. Не знам веќе што да гледам. Немам! :D
Zlatikevichius
Zlatikevichius
Не ти кажувам кој. Може сепак ќе го предложам.

BTW, некако го запостави клубот и ти ко мене, а?
Хоуп
Хоуп
Да :( Не знам зошто така. Само еден немав гледано сега само се собираат.
На врв Bottom