Кајгана форум

Хоуп
Хоуп
Неееее. Ништо немам почнато. Што ти текна? :))
Zlatikevichius
Zlatikevichius
Па те неам видено во темата за AHS, а во Драга Кајгана постираш гифови од серијата, и тоа баш од мојот омилен лик, Pepper. :P Wrong impression, sorry.

И btw, треба да ја почнеш. ;)
Хоуп
Хоуп
Случајност, појма немав дека е од таму :))
Никогаш нема да почнам серија, зошто ако почнам нема ни еден филм да изгледам. А и немам некој мерак за серии. Порано гледав, сега ич. Ете демек Taboo ја симнав, гледав до пола, ми се свиѓаше ептен, а не ја пуштив да догледам...
Zlatikevichius
Zlatikevichius
:(

Па која е поврзаноста на Кејвил со Pepper, тогаш?
На врв Bottom