Кајгана форум

M-1
M-1
Чичко Анчо, јас сакам Дедо Мраз за НГ 2015 да ми донесит пакетче, во него да го клајт Конопљанка за да мојме да си играме фудбал во маало, би бил доста благодарен.
Фала и кај вас.
kjara
kjara
Од кј го најде Конопљанка? :))))))
M-1
M-1
Ево го в џеб ми е, се сетив на него и сеа сакам навистина да дојт, да си играме фудбалче во маало.
kjara
kjara
Студит сега, чекајте да подзатоплит тро па да го земите и Анчота да го поиграте фузбаљ. :) Неубо јет вие да играте а тој да седит ко прост дома.
M-1
M-1
Ааа не ние не се преадавме на студов, зш ние сме баш Исток, за Анчота иам една фанела баба шо ја фтуна 7 броја голема тој мојт да си зејт калци повисоки санкир штуна и едно капче, така да немат гајле мојме да лупаме.
kjara
kjara
Ам добро штом ти така вељиш, з’ш мене ми јет дан’ му се качит холестеролот од студот, па да не мојт да јајт месо в’тегла на роѓенданон. З’ш тој имат напраено месо в’тегла и не канит сите да му го пробаме. Вино нија да си носиме.
M-1
M-1
Хахаха, Омега стрико, Омега 3-6-9 лупај и немат гајле со то холестеролите, здрав прав ко дрен. Здрав да, ама прав на тије године незна, добро де малку битно е то.
Аа как да носиме земи и замене зш овие од дома го изгргаљаја цело вино во два и пол месеци. Поќе вино него ли вода испија, шо врска имат и виноно е вода избојана :)
M-1
M-1
Ти самовилке сакаш нешто или некој да зејме плус за пакетче нова година ?
kjara
kjara
Јас нејќа паќетче за Нова Година, јас сакам само мир во светот и сите деца да се среќни и весели.
M-1
M-1
Само дебељуцкасти деца со обравчиња се среќни и весели, мислам тие се најмногу а другиве седумнајспосто помалце, така да ти се прифаштат амандманов. Само за мир во светов незна как мојт то да е изводлиов ама ај ќе ти погледаме низ прсти :)
kjara
kjara
Ко што вељат на Храна и Вино „Дебели ама среќни.“ :)
M-1
M-1
Со образи, таман сеа ко шо е ладно саде обравчињата црвени ч-д
kjara
kjara
Toooo Leppiiii!!! \m/
M-1
M-1
Ин да мув, диско фивер шеестрета. Ти Анчо ко беше помлад имавте диска ?
kjara
kjara
Немале тија диска, тија имале корзо и таму се шетале. Вртеле кругој и се гледале. Замисли сега така да се дешават. Само на корзо да се излегвит. Нозете од шетање жуљој ќе ни се напрает. Значит, ем трезен (з’ш немојш да пијаш), ем нашетан, здав живот!
M-1
M-1
Од на Корзо, можам тек сеа да размислам како било ко ќе сакаш на некоја да и се пуштиш во Корзоно. Првин вртиш, сучиш, па и го фрљаш пикот, па се смешкате онака уз виџејне, после и се пушташ и ја викаш предкоперација да ја честиш пијачка... како и да е, било отмено тогај и фраерски, олдскулл!!
M-1
M-1
M-1
M-1
kjara
kjara
Значит за 10 години Анчо мојт да проба да дуват марихуана. :)
На врв Bottom