Кајгана форум

М
Мачорка
ПроФемина мислам е Змејко.
D
Daedalus
Не е Змејко. Змејко никогаш не лајкнува коментар, со ниту еден профил, никаде и никогаш. Лајкнување на коментар ќе биде прекршување на првото Змејково правило.
М
Мачорка
Тоа да, али што ако Змејко предвидел дека ти ќе го приметиш тоа и намерно лајка за да те надмудри и однесе на погрешен траг? :D
D
Daedalus
A што ако уствари ПроФемина не лајкал коментари за да ме однесе на погрешен траг дека тоа е Змејко наназад низ времето, кога уствари Профемина го има првото Профеминино правило, а тоа гласи, „Лајкај коментари“?
М
Мачорка
Штоа ако Змејко е нарколептичар и коа ќе западне во сон, несвесно се логира ко ПроФемина и трола?
D
Daedalus
Ја верувам дека алфата е Профемина, инверзно на твоето тврдење. Змејко е само Профеминински дериват, резултат на репресираното его на профемина која е уствари репресираното его на Пума, мрачниот дел од Пума, уствари Пума е алфа, а Змејко омега, Профемина со стилот/интелектот на Змејко и верувањата/особеностите на Пума е некоја мутациска транзиција.
М
Мачорка
:)))

А што ако Змејко е Веселинова и има кал на пачавиците што резултирало до пречки во сексуалниот живот, што пак довело до поделба на неговата личност?
D
Daedalus
Тоа не го објаснува фактот дека можеби Стеф е Веселинова поради истата таа кал која Стеф ја мачка по неговото дилберско тело и тоа резултира со автоимуна болест која го напаѓа префронталниот кортекс и го претвара Стеф во Змејко. Се слага со твојата хипотеза, само редоследот е различен Стеф -> Веселинова -> Змејко,
D
Daedalus
што е различно од првата хипотеза само по основ Стеф како алфа наместо Пума.
Али да навлеземе во полето на комбинаторика, ако сакаме да ги видиме скриените значења.
Ако го смениш распоредот на буквите од „ВесеЛИнова Змејко и ПурпЛе Пума“ во
Лил в Есен ова Змеј кои Пума ->
Кои в есен, Лил Змеј, Пума...
D
Daedalus
Доаѓаме до неминовниот заклучок дека редоследот е Лил која се претвара во Змејко, а потоа во Пума.
Мислам дека ми ѕвони некој, ме фатија, предај го знаењево на ДедаНое, он ќе дојде до решение!
Ве сакам сите!
М
Мачорка
Хахаха, сеа ја читам темата за студентските протести и Евреинов напраил нов јузер и пак го тупи за многудетни семејства и слично. :)
D
Daedalus
Абе? Сеа ќе читам xD
Artemisia Vulgaris
Artemisia Vulgaris
Јас немам нерви да читам, скролам надоле само.
Artemisia Vulgaris
Artemisia Vulgaris
Така и со Роџер кога си пишувавме. XD
D
Daedalus
Што мајка ти? xD
М
Мачорка
Agda, сум гласуела за тебе на анкетата.
Сети де на тоа коа ќе ги обавуваеш твоите модераторски дужности :D
leandra
leandra
За Агда или за цицките на Агда? И јас сум у дилема.
М
Мачорка
Од преголема возбуда дури и печатна грешка сум напраила. :)
Artemisia Vulgaris
Artemisia Vulgaris
Леа, ја залажав со слика од цицките, затоа гласаше.
leandra
leandra
Каква цицка вртиш педерче браво, батали заебанција мора да те пофалам :)
На врв Bottom