~BlueBerry~
Поени од реакции
63

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Пиши ми ако го видиш ова, потребна ми е информација околу тетка ти и начинот на справување со болеста.

    Фала ти
    какви хитови сакаш да симнеш? Ако сакаш добро снабдена торент-страна јас би ти препорачал http://btjunkie.org. Не ти треба регистрација. Јас имам симнувано многу музика од таму.
    Аааа.. и какви спомени ти буди, ќе сакаш да ги споделиш со мене ? :)
    Сакаш да кажеш дека мојот аватар те потсетува на некоја добра, жешка, турбо фолк забавица :)
    Се шалам бе па и ти... :) Битно е да тепам време на форумов а не да станувам интернет фаца... :pipi: мое мислење.. а вие девојчињата сте малце непредвидливи па којзнае што ви е во прв план на форумов хехе
    Абе треба да се понашаш малце попривилигирано ипак си втора носителка :pos: се шалам,веројатно ти е сеедно.Којзнае колку сајбер фраери ти имаат побарано МСН или Фејс.... :pos:
    Ахахаха! Да беее... Сега бев во темата те барав :pos: заборавив дека го имаше мојот глас за најнај од кајганаџиите :) хехе не ми се веруе... која заврши втора? а прва беше фотошоп девојката ? :( ај наредна година ке се кандидираме заедно :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom