Кајгана форум

_predator_
_predator_
Аааа, маваш ниско а ? :D
Види, нас не ИСФРЛИЈА во Б, Јунајтед има одпаднато од ПЛ ...
ManUtdChampions
ManUtdChampions
па тоа де, да ве исфрлат пак :D Кој будала може да помисли дека Јувентус ќе испадне во оваа Серија А кога има бар 2 пати појака екипа од останатите.
_predator_
_predator_
Не ти го пратам муабетов ...
ManUtdChampions
ManUtdChampions
Па муабетот ми е дека нормално нема шанса да испадне Јуве (бар мометално), ама ќе го прашав дали тој гарантира дека пак нема да избие некој скандал и да ве пратат во Серија Б. Нормално, повеќе ради глупиот мубает кој го теравме, не дека верувам во тоа. :)
На врв Bottom