Кајгана форум

leandra
leandra
Така и почна муабетот, дека е он од многудетно семејство, он бил најмал. Неговите сестри биле со факултет и веќе мажени, они биле голема фамилија. Веднаш замисли си дека се овие: http://www.youtube.com/watch?v=9Nde6HhJo9I
leandra
leandra
Има уште поголеми психопати од овој. Оној што го гњавеше девојчето насекаде скери или така нешто му беше ник. Е тоа е психопат со 40 години. Некои не се смешни, едноставно се дури страшни и језиви.
М
Мачорка
Мислам дека знам за кој збориш, scra4y му беше никот ако збориме за истиот, знам дека и него секој втор збор му беше курва, ама не сум му обрнала поголемо внимание него.
leandra
leandra
Јас кажав еднаш дека пораснав во 6 члено семејство. Моите мајка и татко имаа четири деца :). Дел од моето семејство веќе отиде на 3 деца, а се надевам и на повеќе.За мене не се секирај воопшто(y)
leandra
leandra
Да токму тој. Класичен лудак и не само на форум туку и во живо ја мавал бившава од форум со леблебија бе.
М
Мачорка
Ја не знам како памти по колку деца и браќа сестри има секој од неговите измислени ликови.
leandra
leandra
И на крај син единец од мајка ороспија, татко непознат.
М
Мачорка
Постои голема веројатност тоа да е вистината.
М
Мачорка
Маратон ќе трчаш бе? :)))
Ептен се посвети на здравиот живот, и цигари батали и све, сеа наредно очекувам и Ла Манш да го препливаш. :)
leandra
leandra
Остај Мачорке и во Харе Кришна ќе се префрлам сега и ќе танцувам низ Светот :))
leandra
leandra
Пренесено шефе :)
М
leandra
leandra
Баниран, оти он е :)
М
Мачорка
Го провери по IP?
leandra
leandra
Баниран е, системот го покажа дупли.
М
Мачорка
Се надевам дека некој од ФБИ ќе го прочита муабетов и ќе ме ангажира као профајлер или нешо така :)
leandra
leandra
Ќе остаам линк во циа ако некој има заинтересиран...
М
Мачорка
:))
Него, темата кај што се дискутираше за настаниве во Куманово ќе се отвори пак или тешко?
leandra
leandra
Само за теории на заговор...шо да речам.
На врв Bottom