Кајгана форум

Tiny Tim
Tiny Tim
isto, ama samo na profil stranica ke ti rabotat
Vlatko_Gjorce
Vlatko_Gjorce
не лажи бе :))) a тој гифот со ДиКаприо од Џанго шо го имаше ставено у Филмови ? :)))

p.s. ја заврши ли Ч. Ј. Фат колекцијата? :)
Tiny Tim
Tiny Tim
Абе мислев за слики за профил ми збориш, инаку да работат исто како слики кога ставаш на теми. Еххее одамна ја завршив. Него 3- 4 месеци ми требаше за да завршам. Многу малце сидери имаше. И избегавав филмови како Bulletproof Monk -.-
Vlatko_Gjorce
Vlatko_Gjorce
колку гига фана, ја опна ли на блу-реј диск? :P

Глеав пред некое време една добра мелодрама-акција од Џон Ву, ликовите не се интерсни како уобичаено али тоа е зш го склопиле филмот набрзина па немале време актериве очигледно да се соживеат со улогиве, акцијата е Ву трејдмарк дури има 1 смешен момент референца за ABT
http://www.imdb.com/title/tt0094351/?ref_=fn_al_tt_1
Tiny Tim
Tiny Tim
Негде 40-50 ми фати. Имаше некои што беа само бррип а имаше некои што ги симнав и со се extras а и некои двд рипови зашто изгледа не извадиле блу реј од нив. Најдобра рип што го видов е Once a Thief. Филмот стварно преубаво изгледа.
На врв Bottom