Кајгана форум

Martin
Martin
ах брат, иако се пишува на велико по нет-ов за Фифа 13 Демо, мое мислење е дека воопшто ќе го нема. Со Фифа 12 направија јак бум и сега искрено не им треба демо, може да идат директ на финалната верзија. Иначе не е баш финалната за еден месец, крај на Септември е :)
Иначе еве еден линк за Фифа 13 Демо, http://www.fifplay.com/fifa13-demo/ ама вака чекаме за даунлоад веке една недела, ако не и више :)
Ace CFC
Ace CFC
е тук и то шо викаш вака поубо ке му е дирекно на последната да одет за да не се откирјат предвреме па да викет нечинит ова она ко на 12...а како со гледам на видеана многу јака ми изгелдат 13...ај ке почекаме уш 2 месеци и да ја спустам ми се играт...
Martin
Martin
искрено, воопшто не очекувам никакви подобрености на фифа 13 на глобален план. фифа 12кава воопшто не е лоша и екстра функционира. очекувам мали промени околу лагирањето на играта и некои подобрувања на импакт енџинот (иако и вака ништо не му фали). Единствено сакам да воведат во options рандом опција за стадиони, мрежи на головите и стилови на стадионите. И да дозволат со глупиве u-com џестици да се игра 2 на 2 :)))
Ace CFC
Ace CFC
незнам мене баш ми е 13 добра вака по видеана ..супер графика и некој работи имат плус со се ....со понова и понова то подобра ми е...смао на фифа со требит да се средит поубај пасој да се давет ко на пес со е онака..то ме бендисвит само на пес со е поубо
На врв Bottom