Кајгана форум

S
SoulflY
не не менуваат...претпоставувам дека на искрсените стоматологот ти ги има попунувано/лепено со пломба(композит) така да 100% ке ти изгледаат подобро керамичките него овие сега што ти се...
М
Мартин`
епа ок чим е така.. утре одам да ги правам такви.. 50 евра ми рекоа кај вас како цените да споредам горе-доле ?

И за колку дена се прави се ова..
S
SoulflY
Исто и кај нас 50е....па зависи дали е у гужва техничарот или не...4-6дена
М
Мартин`
ок фала многу.. инаку мене ми рекоа за 2 дена се ќе било готово :)
S
SoulflY
епа супер...па ке кажеш како што помина...поз
На врв Bottom