Кајгана форум

Tiny Tim
Tiny Tim
Идол ми е човеков. Читај за 2 светска војна што правел. Херој да ти биде, и филмски и во вистински живот.
Vlatko_Gjorce
Vlatko_Gjorce
хахах шо е ова бе... хD... од кај го ископа само :))
овој бетер (у позитивна смисла) бил од Бата Живоиновиќ :D
Vlatko_Gjorce
Vlatko_Gjorce
Баш завчера го гледав The Last Unicorn кај што го позајмува гласот за кралот Хагард
Tiny Tim
Tiny Tim
Ej не сум знаел дека и он е во Last Unicorn. Инаку филмот од детство не ми е гледан, ми текнува дека ич не ми се допаѓаше анимацијата и една сцена со дрво што беше ми направи трауми како дете, xах :D .
Tiny Tim
Tiny Tim
A што е со паторов? If you don't mind me askin'.
Vlatko_Gjorce
Vlatko_Gjorce
Аман бе сите ли ја памтите сцената со дрвото :), ја највеќе костурот над саатот го памтев, магионичарот и бикот. Анимацијата (освен шпицата) е супер за тоа време изглеа многу убаво на моменти, суштествата се интерсни, војс актингот Џеф Бриџис Миа Фароу...песните и приказната...мрачни моменти... Мене ми е супер, се вратив у детството тотално кога го глеав пак сеа:)
Vlatko_Gjorce
Vlatko_Gjorce
Убав си е паторов шо му фали :P
Стејт оф мајнд уствари
а и никој нема ваков аватар :P
Tiny Tim
Tiny Tim
Не сум видел друг со таков аватар ама дефинитивно сум имал таков патор. Го земавме како демек за гозба да правиме, по двор ни шеташе а еден загар што имавме цело време го давеше. Го скаравме загаров ама па после па паторов со клун по глава го маваше загаров. Дојде зима се смирија и заедно дремеа за да не смрзнат.
Vlatko_Gjorce
Vlatko_Gjorce
не заебавај, хаха
порано кога чувавме кокошки, имав едно териерче, со петелот се тепаа стално :D
Vlatko_Gjorce
Vlatko_Gjorce
а како ти се викаше паторот ? :)))
Tiny Tim
Tiny Tim
Кога мислевме дека е женска го викавме Монтка. Откако разбравме поинаку го скративме името на Монт. Шик Мистик.
На врв Bottom