Кајгана форум

Martin
Martin
Хаха.. абе не пијам пиво :)
Иначе кажи ми дали го проба тој фајлот што ми е прикачен?
Ако не еве ти го линкот: http://hotfile.com/dl/131067097/961a17d/buttonDataSetup.ini.html
Пробај, па ако имаш повторно проблем пиши, ќе најдеме решение. И комплетно те сваќам, на фифа без десен аналог си ништо, боље да не играш, 50% од играта се контролира со десен аналог.
Ace CFC
Ace CFC
mislim deka go instalirvev ova ama uste ednas ne e loso da si probam...a inace vo pravo si za to bez analog e mnogu potesko za igranje :D
ako ne pijas pivo ke pijame nesto drugo so sakas ti
Ace CFC
Ace CFC
niso brat go spustiv i go pastirav vo igrana vo i ko ke uklucam isto e ...durgo care so imat?
Martin
Martin
Не не.. тоа треба да го пастираш во мај документс/фифа 12
тоа таму се пастира, пробај така. :)
Ace CFC
Ace CFC
aaaa tuk da ...jebiga zaborajv sve so ovie igrive..imam novi 8 i so niv sega se okupiram nesto..nekoj ne rabotet nekoj se ubaj i trebit da gi rezam...sve od zamunda...aj za potaka ke te prasam za need for speed nesto
На врв Bottom