Mikiyo San
Поени од реакции
112

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • то шо слушаш... месецов мора да снимиме спот.... праевме со еден другар муабет, вика нема проблем, сеа ние да ја снимиме песната и почнуваме да го снимаме спото
    слушај ваму и читај пажливо :P
    вежбај го C-Walk пошто че ти треба ако сакаш да се појавиш на спот кој набрзо ( месецов ) че се снима. толку
    и овој `ТЕНК` ќе прави нов тим во мак лигата само да се отворат работи и ќе биде топ :D
    нема, али тој вашиот менаџер ми го лапна Ruskea :mad:, ја требаше него да го лапнам.
    Ruska од Pigs From Space го зедовте, иначе јас ќе бидам селектор на Мацедониа Утд и тимот ќе биде тип топ :)
    ajfelova kula ti e vo pariz be so zboris ti si pomesal nesto brat a moze ti se spie i mene brat sabajle u pet sum stanal
    da be brat i ajfelovata kula sum ja videl jako e zimi tebe ja koa ti kazuvam i dj sum bil vo new york :D
    pa neznam ja koa ke imam vreme togas a ke mi zima od netot ke mi trosi? neznam tuka kako e nov sum
    site be site koa ti vikam brat ja znam so e muzika samo neznam kaj se pusta toa radioto i plus ne pustam jas za taka jas ako pustam ke pustam ama da stanam dj na kajgana ako ne taka ke me mrzi mene ili nekoja znacka kako na badijala so ima znacki do nickot i nekoj si imaat znacki i taka brat pozz
    brat slusam sekakov rap primer sea ja moze ce pustam eden a tebe da ti se dopaga toj so ce go pustam vtor se ce vidite toa e iznenaduvanje ce vidite ko ce pustam inace ja sum dj yo :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom