Kvendolin
Поени од реакции
75

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Бах. Фејсбукот не уби. Ама не е тоа трагично. Трагично е што сега Твитер ќе нарасне, а тој е уште по прост. Што по просто, тоа подобро за народецот. :)

    Батали тоа, земи одмор и дојди во Скопје на шетање и чајче со мене. :wink:
    Шо викаш на тоа?
    На темата вистински другарки сме затоа што те мразам си ми реплицирала. :)
    Да не ја трупам темата... Мрчењето ми беше за почетниот пост, за крадењето на дечко. Тинуле и другарките лошо си го дефинирале поимот најверна другарка, затоа крекав таму.:)
    Инаку со твојот пост, потполно се согласувам, на секој му се случува i нема да престане да се случува тоа што го опиша.
    Се` убаво, поздрав.
    R
    Сестро,браво.
    Каде си ми ти бе? Пивце? Уствари,батали,си одам вторник у Велес и здравје средина на јануари пак ќе се дружам со Битолата. Но уште од сега најавувам,кога ќе се појави првото кокиче,јас и ти на пивце. И на нешто уз пивце. После оваа најава,3 недели од напред,не би требало нешто да те изненади :))) Еј песничкава ме опушти браво за изборот.
    Шц, глеам не ти пишал онај Фликсо шо му реков да спамира по форуми, па ај јас... :) Ако ти е до дружба со Битолчанишча в Недела, и за некое пивце лезетско, намини од 21:00 натака во Леми-Бум, ќе не најдиш таму :)
    Супер сум:) Задоволен од периодов низ кој поминувам. Па следствено на тоа си правам планови за блиската иднина:)
    И јас ко тебе, понекогаш ме снемува од некои социјални помагала, знаеш јас и социјалата малку сме скарани во поглед на мсн, фејсбук и се слично на тоа :).

    Ќе ти пишам кога ќе те начекам, а и јас кога ќе се појавам, а до тогаш биди задоволна со себе, како што тоа себе ти бара :).
    Ооооо кај си ти?:) Одамна те немам начеканона форумов? Шо прајш, како си? Шо има ново старо?:)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom