mujo
Поени од реакции
23

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Друже, случајно дан знаеш резултати од средата од 3.Мак.лига-Југозападен регион? Ако знаеш пиши на профил ;)
    Друже да прашам нешто, овде точни се податоците за стрелците и асистенциите на Тетекс?
    Z
    види сеа како прво ти иста споредба напрај како јас шо напрајв со комити како второ и сами гледаме колку се собират горчевци и легија а за втора лига ко бевме 2 години можи минус е али јебига а за то дали не навиваме оти нема пари клубот то тешко докажваме и сега и лани докажавме бевме присутни на секоја утакмица дома а нормално тие то ко ке е послаб клубо да има помалце навивачи пс па и вие не бевте активни сите години дур бевте втора лига
    Z
    не бе а не е исто ко ке се 1500 души на 100 000 и 1500 на 450 000 со комити па никому ништо
    Z
    шо вистина боли ако сакаш уште ке се препукваме ама почнаја да ги бришат мислењата
    сум заборавил смајли да ставам после тоа за копирајт :) Уживај бе..важно е да се виде колко беа,а колко се најавија.
    Друже ако дознаеш точно време(саат) кога ќе се игра Славија -Треска,пиши на фан клубот.Позз
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom