Ј
Поени од реакции
265

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • В
    Емисијата ти е топ43,продолжи така.ХЕХЕХЕХ
    Аман, чоек да не ти каже глуп виц..
    Сите ги знаеш мајкуму...
    Ти усфари да не ги измислуаш?
    деа
    Го прашуваат Цветко: - Како е дедо ти? - Ааа, дедо ми умре пред 3 месеци! - А затоа не ми се јавува на мобилен, ццц, од кога умре како во земја да пропадна.




    :):):):):))):):):):):)):
    Оукеј, не знам зашто си само зачуден од '' наци '' испадите на дел од членовиве овде, реков, така функционира ова општество со години, форумов ти е класичен пример дека таков тип на размислување има и кај '' едните '' и кај '' другите '', со оглед дека ги модерирам темите за спорт, секој ден се среќавам со слични постови .
    За разлика од случувањата на плоштадот, тука веќе имаме луѓе со Секири и една ваква напната ситуација зачинета со тон етничка омраза можеше лесно да заврши и со човечки жртви . . . на само неколку метри од немата и анемична полиција . А утре Гордето ке ми излезе оклештена и ке каже колку тоа нашата полиција била блиску до она т.н. европско скалило .
    Океј, како надежен новинар :), зашто не обрнеш внимание на она што го покажаа А1, т.е., Се е објаснето во овој мој Пост, кој беше пратен и во нивната редакција, баш ме интересира дал како медиум ке удрат внимание на истото зашто е ПРЕСЕРИОЗЕН проблем .
    Етничката омраза е дел од ова општество години и години уназад, веќе се навикнав на истото ( за жал ), али согледај ја и ситуацијата дадена во линкот погоре, дали и на таква ситуација, типична за одредени области во Африка, треба да се навикнувам .
    E
    на поминвење низ профилов, да те поздрава рекоф :D

    шчо прајш море?
    R
    да ми јајш јајацава... јавни ми се одма на моб штом ќе го видиш овоа...
    А
    Зато и во Европска Унија уште не сме влезени. Да беше до Охрид уште од четрс-друга ќе бевме таму туку... Ние шо можевме да напрајме напрајвме, ој на листана од УНЕСКО, први сме по убајни, а другиве шо... шо имет напраено за државава?!? И после пак се жалет скапо им било во Охрид, зато не идале. Ваш проблем бе, појќе езеро за нас. И пак шо, лошо дан ни е со бугаркине... мх, мх, мх, какви имат баче, ја за вас ќе плачам...

    хахха браво за ова појке езеро за вас :pos:
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom