Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Evo mene ponovo nazad zahvaljujuci @saskon

Nije me bilo pa makar 3-4 god ne znam ni ja kako smo se ono prepirali ja i neki clanovi dr foruma.
Uglavnom tu sam najvise radi prozivki i razno raznih gluposti koje su na moj racun pojedini clanovi iznjeli, pa sam dosao da odgovorim kako u svoje ime tako i u ime Balkan iptv cluba.
Svim clanovim foruma koji me ne znaju zelim ugodno druzenje i veliki pozdrav za vas i vase familije.
Zivjel kajgana, to je jedan od njboljih i najstarih foruma koji se odnosi na IPTV teme.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Evo mene ponovo nazad zahvaljujuci @saskon

Nije me bilo pa makar 3-4 god ne znam ni ja kako smo se ono prepirali ja i neki clanovi dr foruma.
Uglavnom tu sam najvise radi prozivki i razno raznih gluposti koje su na moj racun pojedini clanovi iznjeli, pa sam dosao da odgovorim kako u svoje ime tako i u ime Balkan iptv cluba.
Svim clanovim foruma koji me ne znaju zelim ugodno druzenje i veliki pozdrav za vas i vase familije.
Zivjel kajgana, to je jedan od njboljih i najstarih foruma koji se odnosi na IPTV teme.
Trazis ovce za sisanje
 
Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
589
Здраво спанковци!- Стварно е жалосно да се уништуваат листи ако јавно се споделува во форумов... што добивате со тоа ако јавно објавувате?-Ништо!!!--затоа предлагам воопшто никакви јавни листи да не се објавуваат тука... по потреба ,само преку приватни пораки...Имаје пријатен ден!!!
 

irocic55

roky55
Член од
1 јули 2019
Мислења
3
Поени од реакции
3
pozzzzz nije me bilo par godina pa evo da vam se javim
Vidim da se @elmu vratio pozdrav za njega
ako zelis nesto unistiti samo pozovi @elmu
:)
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Evo mene ponovo nazad zahvaljujuci @saskon

Nije me bilo pa makar 3-4 god ne znam ni ja kako smo se ono prepirali ja i neki clanovi dr foruma.
Uglavnom tu sam najvise radi prozivki i razno raznih gluposti koje su na moj racun pojedini clanovi iznjeli, pa sam dosao da odgovorim kako u svoje ime tako i u ime Balkan iptv cluba.
Svim clanovim foruma koji me ne znaju zelim ugodno druzenje i veliki pozdrav za vas i vase familije.
Zivjel kajgana, to je jedan od njboljih i najstarih foruma koji se odnosi na IPTV teme.
Majmun dosao da sakuplja ljude da bi mu donirali govno jedno
Автоматски споено мислење:

Poz drustvo dali su menjali ovaj server nesto http://simpsongroups.com:7070 http://flus3pnl.xyz:25461 http://alwaha.us:20792 http://g-med.xyz:25461
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Jel ti bese onaj na forumu sto psovase Muslimansku majku i sta sve ne jos,tebe nije tesko otkriti :sick:
nerazumem gde sam psovao ja to prvi put cujem
Автоматски споено мислење:

Jel ti bese onaj na forumu sto psovase Muslimansku majku i sta sve ne jos,tebe nije tesko otkriti :sick:
Jel to ELMU ponovo po drugim nazivom sto mu propao onaj balkan pa otvorio domaceliste damu doniraju ali ljudi nisu vise budale jer je on prevarant najveca lopuza i ostalo danekazem sta.Elmu nemoj se projavjujes sa drugim nikom ajde isti stavi hahahaha.
Автоматски споено мислење:

Evo mene ponovo nazad zahvaljujuci @saskon

Nije me bilo pa makar 3-4 god ne znam ni ja kako smo se ono prepirali ja i neki clanovi dr foruma.
Uglavnom tu sam najvise radi prozivki i razno raznih gluposti koje su na moj racun pojedini clanovi iznjeli, pa sam dosao da odgovorim kako u svoje ime tako i u ime Balkan iptv cluba.
Svim clanovim foruma koji me ne znaju zelim ugodno druzenje i veliki pozdrav za vas i vase familije.
Zivjel kajgana, to je jedan od njboljih i najstarih foruma koji se odnosi na IPTV teme.
Pa si uzeo novac pa si me blokirao pa si mi rpodao onaj skener za 50 eura i sta sada tu pricas lopuzo pa si sve prodao ljudima pa kada si video danema nista vise otvorio si domace liste forum i tu si propao i sta pricas lopuzo nije niko budala vise da znas lopuzo
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom