Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Da napisem vezano za sve ovo..
Liste koje vam se udele su mahom kratkog veka zasto?
Zao sto je nas iptv hobi presao u biznis i malo preterao...
Ko konretno liste recimo te iz "exsploita"(znaju ljudi koji to koriste..)imaju rok null-bez roka a puknu brzo ( (uglavnom).ima ih na dosta mesta grupa foruma i sl.
macovi i slicno "milionski"izlaze na razne telegram grupe,forume gde se to naplacuje sve i vrti u krug....kad stane jedno plati se drugo...(ko razume shvatiće)
Liste nekog drugog tipa ima i njih ali to se ne deli ....ili u retko proverenim grupama i slicno..
Dali se vracamo u pocetak?Kad se na forumima delila ili stavljale liste ogranićeno i delile proverenim ljudima'?
Postoje i sad zasticeniji portali koji se vade naravno ali opet ne dele javno(uglavnom)-pa zato i traju duze traju..
EON,MAX ili ne znam koje aplikacije nalozi su od legalnih provajdera...uzimate naloge legalne iza kojih stoji drzavna institucija ugovori.. ..ko deliti tako sto ?sem proverenim prijateljima
Inace sken takvih naloga nije bas bezazlen(nije nemoguc9ali podleze zakonskim sankcijama;):(:D-koje nisu bas male---(sakricete se iza vpn:D...ne zezajte se sa time
Podelim liste ni ne oglasim javno..ima i koji kazu hvala ..neki i ne,(nije ni potrebno stvar kulture) neki ostave post i traze jos koju ne govoreci da su dobili i to je ok..tako da...
Sve najbolje uopsteno stanje iptv(razlog znate vec ')..idemo dalje........listi ima naravno...i svega ostalog
Mislim ipak da ce pored grupa forumi ponovo saziveti i ljudi biti blji i druziti se i imati vise ako ima to treba..
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2016
Мислења
77
Поени од реакции
231
Pozdrav forumasima kajgane. Zamolio bi jednu m3u listu sa domacim kanalima na pp. Hvala i pozdrav.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.346
Meni u svoj ovoj budalastini sa listama jedna stvar nije jasna, placate kojekakve donacije, clanstva u kojekakvim grupama u visini pretplate za iptv listu koja bi da je kupite onda glasila na vase ime....:toe:
Ali, za donaciju dobiju i besplatno brijanje i šišanje :icon_mrgr:
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
Meni u svoj ovoj budalastini sa listama jedna stvar nije jasna, placate kojekakve donacije, clanstva u kojekakvim grupama u visini pretplate za iptv listu koja bi da je kupite onda glasila na vase ime....:toe:
Da dadnem 10 eura za odrzavanje jednog foruma ne pokriva jednogodisnju pretplatu cak ni onih najlosijih servera.
Drugo cak i da doniram nekome ko zrtvuje svoje vrijeme za pisanje koda za vlastitu aplikaciju nemislim da je pogresno sve dok za to moze popiti 2-3 "zuje".
Sto se mene tice Saledobri,EMD,losmij i svi drugi nabrojani i nenabrojani koji svojim radom unapreduju iptv hobi zasluzuju koje hladno pivce i nas respekt.
LP
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Дали некој го има или го има користено овој бокс: https://a.aliexpress.com/_EvMVIlJ
Ovi Mecool su izgradili ime i mislim da spadaju u grupi ponajboljih Kineskih Android boksova za ove se pare isplati.

#EXTINF:-1,Trace Urban
#EXTINF:-1,Now 70's
#EXTINF:-1,Now 80's
#EXTINF:-1,Now 90's
#EXTINF:-1,RETRO HITS 80 HD
 

Kajgana Shop

На врв Bottom