Членови кои реагирале на порака #49433

Сите (8) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8)

  1. Ми се допаѓа

   acika1893

   47
   • Мислења
    35
   • Поени од реакции
    97
   • Поени
    80
  2. Ми се допаѓа

   Kire Ultras

   од Skopje
   • Мислења
    6.037
   • Поени од реакции
    3.202
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   DracevoTheCity

   Чиста Македонија ! 30 од Дељадровци
   • Мислења
    8.650
   • Поени од реакции
    9.855
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Simev

   30
   • Мислења
    384
   • Поени од реакции
    1.127
   • Поени
    155
  5. Ми се допаѓа

   kano

   Farang од shangri la
   • Мислења
    11.128
   • Поени од реакции
    19.872
   • Поени
    205
  6. Ми се допаѓа

   Morgan Freeman

   Немодератор од Струмица
   • Мислења
    2.913
   • Поени од реакции
    4.347
   • Поени
    175
  7. Ми се допаѓа

   KaWa

   27
   • Мислења
    2.035
   • Поени од реакции
    2.766
   • Поени
    175
  8. Ми се допаѓа

   EdenZivotEdnaLjubov

   • Мислења
    366
   • Поени од реакции
    1.797
   • Поени
    155
 • Вчитување…
На врв Bottom