Криминалци и криминални групи во МК

Член од
30 август 2012
Мислења
3.355
Поени од реакции
5.673
Хахахах да не знам дали да плачам или да се смеам. ДОБРО СРЦЕ ????
Години ја малтретирал сопругата, им влезе со мачета дома пред децата да ја коли како на филм и ти викаш добро срце имал. Бидете малку реални бе, арамија првокласен, наркоман, деликвент, тешка будала ете тоа беше Столе никаква легенда !
Брат роден да ми е нема да го наречам човек со добро срце, соземете се малку. Овие кои пишуваат рип брате, царство небесно, ангел, душа не знам шо мозок имаат, а изгледа го немаат.
Утре други ден жртва на насилство можи да биди и нивна ќерка, нивни син па ќе видам тогаш дали ќе ги возвишуваат ваквите битанги.
Автоматски споено мислење:


Домаќин и еснаф човек, ја куртули цела фамилија.
Најверојатно ќе биди ослободен затоа што било во самоодбрана а според некои информации поседувал дозвола за оружјето.
Брат дека Фердо е домаќин и еснаф и ти сега :) како и да не можи дома да ти влези некој со Мачети и да ти изиграва Мексико Картел...
А дека Столе беше тешка будала , шо да скини некој око не му трепнуваше така е ...
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.280
Поени од реакции
16.868
Столе го нема сега шо ќе кажи фердо така ќе биди
Да бе така е, шо ќе кажи Фердо, божем не му најдоја сабјата на лице место ене го и слики има на профил кај него пред една година кај шо се курчи со мачетата.Си има и сведоци. Screenshot_20220222-031758.png
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
335
Поени од реакции
383
Да бе така е, шо ќе кажи Фердо, божем не му најдоја сабјата на лице место ене го и слики има на профил кај него пред една година кај шо се курчи со мачетата.Си има и сведоци.Прегледај го приврзокот 322977
Абе ако така гледаш тој имаше слика и со золја па неојде со зоја абе фердо ќе го пуштат зато шо Столе е многу сатанизован бог да го прости
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.280
Поени од реакции
16.868
Абе јас Столе така го знам и мие жал а другото е ваше мислење толку за друго и не ме интересира
Аха ок, само за потсетување многу познаници на Столе му дадоја тотална поддршка на Фердо за постапката, тоа доволно зборува за делата негови.
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
335
Поени од реакции
383
Аха ок, само за потсетување многу познаници на Столе му дадоја тотална поддршка на Фердо за постапката, тоа доволно зборува за делата негови.
исто ко шо му викат брат на енвер тоска Битола е место на шпиуни лигачи среќа шо нема шоипој иначе имаше секој ден клоци да јајме
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
335
Поени од реакции
383
C4BD50EA-FABD-4193-9176-CE80ECD10FD0.jpeg утре сите измиете се. Под мишки за чешлајте се и право на протест
 
Член од
5 март 2012
Мислења
31
Поени од реакции
35
а чекаше фердо 20 години па сега му текна на силно ја зел абе таја от кој ја знам со слични на Столе со чампе мампе се креваше малтретирал 20 години со него еххх
ti si edna teska iskompleksirana budala, koja sto od samar ke izbega. Mozes da bides tepan i eban doma, i ke pees kako lastovicka. temata e za kriminalci a ne za velicanje na niv, mada tesko da razberes nesto, so ogled na tvojot kapacitet. I na temava licno gi znam 90% kriminalci od 90 godini, so koi sum piel kafe sekoj den, ama ne vlagale doma, imase cest, a i nemase tolku droga. sem lihvarite i albancite, pa duri i tie te cekaat pred kuka, ama ne vlagaat doma. ako ti e nesto nejasno, pisi u privatna poruka, ke ti objasnam u praksa.
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
335
Поени од реакции
383
ti si edna teska iskompleksirana budala, koja sto od samar ke izbega. Mozes da bides tepan i eban doma, i ke pees kako lastovicka. temata e za kriminalci a ne za velicanje na niv, mada tesko da razberes nesto, so ogled na tvojot kapacitet. I na temava licno gi znam 90% kriminalci od 90 godini, so koi sum piel kafe sekoj den, ama ne vlagale doma, imase cest, a i nemase tolku droga. sem lihvarite i albancite, pa duri i tie te cekaat pred kuka, ama ne vlagaat doma. ako ti e nesto nejasno, pisi u privatna poruka, ke ti objasnam u praksa.
све мангуп до мангуп а дур столе беше жив ќутефте ко пички умре сеа удрете а за то будала зависи за кој како
 
Член од
5 март 2012
Мислења
31
Поени од реакции
35
све мангуп до мангуп а дур столе беше жив ќутефте ко пички умре сеа удрете а за то будала зависи за кој како
ja ne go spomnav ni stole, nit go znam, i samo ednas sum bil u bitola, ti ja opisuvam situacijata za vlaganje doma. A budali kao toj sum pominal u praksa, ti rekov, imase cest. Ti rekov deka si so ogranicen kapacitet, a doma da mi vleze nekoj, pa neka proba.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom