Членови кои реагирале на порака #46

Сите (14) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (11) Хаха Хаха (3)

  1. Ми се допаѓа

   The xx

   Russia state-affiliated bot. ☑️
   • Мислења
    4.246
   • Поени од реакции
    7.422
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Диле Јоргачев

   Одделение за заштита на народот
   • Мислења
    8.125
   • Поени од реакции
    25.917
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Lester Freamon

   A man of focus, commitment, sheer will...
   • Мислења
    13.311
   • Поени од реакции
    29.085
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    3.644
   • Поени од реакции
    9.680
   • Поени
    205
  5. Ми се допаѓа

   santelli

   IP
   • Мислења
    4.928
   • Поени од реакции
    12.028
   • Поени
    205
  6. Хаха

   kukuzel

   • Мислења
    1.416
   • Поени од реакции
    3.271
   • Поени
    175
  7. Ми се допаѓа

   Kurnaz

   • Мислења
    73
   • Поени од реакции
    109
   • Поени
    80
  8. Ми се допаѓа

   честа

   Спор
   • Мислења
    1.317
   • Поени од реакции
    1.033
   • Поени
    175
  9. Хаха

   kojot555

   • Мислења
    295
   • Поени од реакции
    361
   • Поени
    110
  10. Ми се допаѓа

   LustingVertigo

   Puppets. I pull their strings,they dance.
   • Мислења
    493
   • Поени од реакции
    510
   • Поени
    130
  11. Ми се допаѓа

   Riki94

   • Мислења
    1.993
   • Поени од реакции
    3.865
   • Поени
    175
  12. Ми се допаѓа

   THE-Boss

   The Winter is coming
   • Мислења
    697
   • Поени од реакции
    973
   • Поени
    155
  13. Хаха

   Joshua_Tree

   Samo na minuvanje...
   • Мислења
    1.067
   • Поени од реакции
    3.992
   • Поени
    175
  14. Ми се допаѓа

   BilboBaggins

   • Мислења
    7.730
   • Поени од реакции
    14.358
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom