Членови кои реагирале на порака #32600

Сите (5) Тажно Тажно (3) Вау Вау (2)

  1. Тажно

   Диле Јоргачев

   Одделение за заштита на народот
   • Мислења
    7.518
   • Поени од реакции
    22.350
   • Поени
    205
  2. Тажно

   teneke

   • Мислења
    11.697
   • Поени од реакции
    14.053
   • Поени
    205
  3. Тажно

   bijons

   • Мислења
    12.272
   • Поени од реакции
    20.066
   • Поени
    205
  4. Вау

   Rigil

   Tu te reconnaîtras
   • Мислења
    6.129
   • Поени од реакции
    6.868
   • Поени
    205
  5. Вау

   Mr.Deni

   Животна грешка си ми ти... од Скопје
   • Мислења
    3.354
   • Поени од реакции
    2.398
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom