Членови кои реагирале на порака #282

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    36.324
   • Поени од реакции
    57.032
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   BilboBaggins

   • Мислења
    7.393
   • Поени од реакции
    13.365
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Fenix955

   • Мислења
    1.103
   • Поени од реакции
    976
   • Поени
    175
 • Вчитување…
На врв Bottom