Членови кои реагирале на порака #11696

Сите (10) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (10)

  1. Ми се допаѓа

   Janinka

   51
   • Мислења
    14
   • Поени од реакции
    50
   • Поени
    35
  2. Ми се допаѓа

   МаријаОдМакедонија

   30
   • Мислења
    82
   • Поени од реакции
    199
   • Поени
    80
  3. Ми се допаѓа

   Gunner14

   26
   • Мислења
    47
   • Поени од реакции
    113
   • Поени
    25
  4. Ми се допаѓа

   Blgarceto

   29
   • Мислења
    467
   • Поени од реакции
    777
   • Поени
    130
  5. Ми се допаѓа

   Dronskittt

   46
   • Мислења
    72
   • Поени од реакции
    144
   • Поени
    80
  6. Ми се допаѓа

   dzordz1234

   28
   • Мислења
    45
   • Поени од реакции
    83
   • Поени
    40
  7. Ми се допаѓа

   Tasko8

   • Мислења
    78
   • Поени од реакции
    141
   • Поени
    40
  8. Ми се допаѓа

   Putin2019

   42
   • Мислења
    21
   • Поени од реакции
    68
   • Поени
    35
  9. Ми се допаѓа

   BiletooCobeto

   30
   • Мислења
    165
   • Поени од реакции
    130
   • Поени
    50
  10. Ми се допаѓа

   Bani

   63
   • Мислења
    186
   • Поени од реакции
    306
   • Поени
    55
 • Вчитување…
На врв Bottom