Членови кои реагирале на порака #17000

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    35.965
   • Поени од реакции
    56.148
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Византиецот

   Злобен Пич
   • Мислења
    894
   • Поени од реакции
    3.119
   • Поени
    115
  3. Ми се допаѓа

   Krk1

   • Мислења
    3.595
   • Поени од реакции
    5.388
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom