Членови кои реагирале на порака #16999

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Bateman

   • Мислења
    13.804
   • Поени од реакции
    31.684
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    35.965
   • Поени од реакции
    56.150
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   THE-Boss

   The Winter is coming
   • Мислења
    669
   • Поени од реакции
    924
   • Поени
    155
 • Вчитување…
На врв Bottom