Членови кои реагирале на порака #6777

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2) Хаха Хаха (1)

  1. Ми се допаѓа

   volare_g

   Nediplomiran i nedokvakan од Na levo od picka si materin ,ama traj si ima polos
   • Мислења
    367
   • Поени од реакции
    751
   • Поени
    155
  2. Хаха

   Шоути

   • Мислења
    3.525
   • Поени од реакции
    3.020
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   dragonsky

   Hate leads to suffering
   • Мислења
    41.611
   • Поени од реакции
    82.390
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom