Членови кои реагирале на порака #6766

Сите (3) Хаха Хаха (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Хаха

   volare_g

   Nediplomiran i nedokvakan од Na levo od picka si materin ,ama traj si ima polos
   • Мислења
    367
   • Поени од реакции
    749
   • Поени
    130
  2. Хаха

   beneamata

   • Мислења
    16.649
   • Поени од реакции
    13.703
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   SanIker

   • Мислења
    13.704
   • Поени од реакции
    10.743
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom