Членови кои реагирале на порака #1606

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Sledge Hammer

   • Мислења
    853
   • Поени од реакции
    989
   • Поени
    155
  2. Ми се допаѓа

   blanco

   • Мислења
    7.557
   • Поени од реакции
    17.484
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Кариес

   • Мислења
    2.157
   • Поени од реакции
    1.187
   • Поени
    175
  4. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.195
   • Поени од реакции
    51.912
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom