Членови кои реагирале на порака #29131

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1) Вау Вау (1)

  1. Вау

   Violetova

   • Мислења
    1.545
   • Поени од реакции
    3.117
   • Поени
    150
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    36.311
   • Поени од реакции
    56.995
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom