Членови кои реагирале на порака #29122

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Violetova

   • Мислења
    1.504
   • Поени од реакции
    3.042
   • Поени
    150
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    35.905
   • Поени од реакции
    55.997
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom