Членови кои реагирале на порака #4

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   fennel

   61
   • Мислења
    3.033
   • Поени од реакции
    4.860
   • Поени
    180
  2. Ми се допаѓа

   alekjov

   • Мислења
    626
   • Поени од реакции
    257
   • Поени
    110
  3. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.246
   • Поени од реакции
    52.012
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Milanisimus

   Gladiator од Vasteras, Sweden
   • Мислења
    1.218
   • Поени од реакции
    2.158
   • Поени
    175
 • Вчитување…
На врв Bottom