Членови кои реагирале на порака #130

Сите (2) Љубов Љубов (1) Гнев Гнев (1)

  1. Гнев

   wot

   њ
   • Мислења
    18.742
   • Поени од реакции
    31.788
   • Поени
    205
  2. Љубов

   Anon

   /b/ House /b/ од Скопје
   • Мислења
    16.292
   • Поени од реакции
    27.214
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom