Членови кои реагирале на порака #38

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   santelli

   IP
   • Мислења
    3.386
   • Поени од реакции
    5.537
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    32.240
   • Поени од реакции
    47.136
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    2.725
   • Поени од реакции
    6.449
   • Поени
    175
  4. Ми се допаѓа

   Паланчански

   ГрЕбач
   • Мислења
    3.047
   • Поени од реакции
    4.993
   • Поени
    205
  5. Ми се допаѓа

   Riki94

   • Мислења
    806
   • Поени од реакции
    1.080
   • Поени
    130
 • Вчитување…
На врв Bottom