Членови кои реагирале на порака #16966

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Angello

   • Мислења
    2.122
   • Поени од реакции
    3.665
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    33.929
   • Поени од реакции
    51.364
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom