Членови кои реагирале на порака #9

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4) Хаха Хаха (2)

  1. Хаха

   Pane-G

   • Мислења
    5.804
   • Поени од реакции
    2.898
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   МоралноПолитичкиНеподобен

   Z
   • Мислења
    972
   • Поени од реакции
    1.462
   • Поени
    115
  3. Хаха

   Morgan Freeman

   Немодератор од Струмица
   • Мислења
    2.913
   • Поени од реакции
    4.347
   • Поени
    175
  4. Ми се допаѓа

   Nik20

   Неверификуван член од немаштија 33 од Велес
   • Мислења
    5.125
   • Поени од реакции
    5.407
   • Поени
    205
  5. Ми се допаѓа

   Partizanen banditen

   Психијатриски случај
   • Мислења
    5.198
   • Поени од реакции
    15.002
   • Поени
    205
  6. Ми се допаѓа

   Ilumious

   Патник, педер, поет, администратор, масон 32 од Пустец
   • Мислења
    84.963
   • Поени од реакции
    195.484
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom