Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Kad se samo setim koliko sam para dao za ovo... Sad me dusa boli... Mada, vredelo je u to vreme...
bila vremena kad si mogao samo na sat da gledas programe al je bilo vrh mogao si sta hoces da otkljucas od programa alsa te nagra te ovo ono a od tv programa rts 1 rts 2 koje je to cosanje bilo a tv lampas major atlas 865 znaju to dobro kolege sa foruma
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Zanimljivo, dojavi policiji i policija obavila raciju, ovo je jako zanimljivo za ove sta prodaju da se pocelo priblizavat k njima zato oprez vi koji prodajete bez onih podataka koje stavljate od korisnika u vase panele, jer stvarno niste ok prema vasim pretplatnicima da ih tako nazovem sta unutar panela drzite emailove ,brojeva telefona a da ne nabrajam vasi racuni cak dostupni.Nece ovu u dogled pogotovo sto se maso listi i maceva,servera sad vani, dijelom i vi koji postavljate javno snosite suodgovornost ovakvog stanja .Po tom kako su ovi uhvaceni izgleda da vise niko nemoze mirno spavat, koji dila na crno.
https://podravski.hr/u-susjedstvu-uhitili-dilere-jeftine-internet-televizije-steta-18-milijuna-kuna/
Mozda izmisljaju,pisu onako, kako to da od svih ovih silnih poznatijih servera nijesan nije ugasen, ni sad ni kad je ono murija napala xtream, i prije par sedmica su naime uhvatili nekog iz Bosne, a niko nezna koji je ili koji su to serveri ...
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Pa nije u tome samo jedan lik.. jedan nema sanse da sve to drzi i oko svega brine. Ako je neko uhapsen ne znaci da ce da mu stane server, ne drze to po dnevnim sobama.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Znas kom si dao i to GOVNO kazi da i mi znamo da ga odjebemo od takvih nam je skoro sve otislo od makova i m3u listi
Автоматски споено мислење:

ZALOSNO VERUJ MI ................
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
A odakle vam ideja da niko drugi nije imao tu listu ? Odkud znate da je bas taj lik objavio?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
sta da mu radis
Автоматски споено мислење:

dace tebi misko od mesec dana al da je cuvas kao oci uglavu
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
heheheh al ako imas android box mnogo ti je bolje da koristis mak dao mi je zoki niko veruj mi da ima 3 meseca koja mi i dan danas radi a m3u liste neznam par dana i 000000000000
 

Kajgana Shop

На врв Bottom