Членови кои реагирале на порака #299

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   zurich

   • Мислења
    1.018
   • Поени од реакции
    3.936
   • Поени
    150
  2. Ми се допаѓа

   Bonnie and Clyde

   • Мислења
    6.134
   • Поени од реакции
    5.028
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    30.203
   • Поени од реакции
    41.084
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom