Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ipak si pogledao :D :D :D :D :D :D :D :D :D ima jos sto nisi :D:D:D:D:D:D

Sve to ide brzo kao struja :D:D:D:D:D:D

Bio kod BG na forumu sad ..... stavio lik listu na forum

boss.de110.in:8080

bos 0.png

onda struja

bos 2.png

i na kraju biba struja

boss 1.png


i tako ti to ide kod primitivaca :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

sad opet napisi komentar da znam da si pogledao sta se krije iza spojlera :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ma ti si legenda ... da nije tebe kako bi se u ove kasne sate slatko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Pozdrav
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
@Sota
Pusti budalu, pa tome tipu se cijeli forum smije, al mislim da je to neko derište
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Lako je danas biti Hrvat, Srbin, Makedonac........Tesko je biti covek.Kao sto je rekao Hese, svi se radjamo kao potencija coveka,dali cemo se
izroditi u coveka zavisi od nas samih.Nazalost kod nas na Balkanu i u nemoralnoj Evropi (Nice) potencija coveka se izrodila u naci-kavzi patriotizam.
Nacionalizam je ludilo, a patriotizam je njegov kult.(E From)
Samo mali ljudi, koji se nemaju cime ponositi na osobnom planu, pokusavaju to na bolestan nacin kompenzirati na filozofiju kolektivizma, "tlo i krv".
Nauka je kao sluskinja politizacije odavno pokazala kako se mali covek manipulira i kako kompenzirati njegovo unisteno dostojanstvo, usmeravajuci ga
na tlo kolektivizacije i plemenske filozofije.Pa tako kad mali covek pije pivo ispred seoske birtije ako nema mogucnost pohvaliti se ko je i sta je, on ce
ponosno izjavljivati:Mi smo najaci, mi smo veliko narod, mi smo stvoreni za pobede, mi smo......, mi smo........ja sam ponosam sto sam........
PS.
Izvini drug imao sam mnogo drugacije misljenje o tebi.
Drug kako ti kazes nisi citao sve postove ja nikoga nisam napadao vrijedjao nego mene jer im HR para oci ljubomora je cudo.... nego ti sto imaju seosku birtiju u blizini i tamo smiju da konzumiraju
Автоматски споено мислење:

Sto se mene tice meni je sve jedno ako Albanec stavi zastavu svoje drzave kosova ili makedonac svoje ili srbin svoje itd itd nikada nebi nekoga provocirao zbog toga a kamoli se tako ponasao kao pojedinci mnogi samo seru kad kazu da cijene druge a u sebi ih pak mrze sto je u primjerima vidljivo al zaboli me ja ostajem ponosit Hrvat tko svoje necijeni kako ce tudje???
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
49
Поени од реакции
80
Real Url: hdlivetv.tv:8000 Status: Active Created: 18.06.2016 21:55:23 Expires: Null Active Connections: 34 Maximum Connections: 40 Formats: "m3u8","ts"

Real Url: iptv-line.com:6969 Status: Active Created: 8.07.2018 14:50:03 Expires: Null Active Connections: 717 Maximum Connections: 802 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Real Url: doremon.selfip.com:17777 Status: Active Created: 16.10.2018 20:37:41 Expires: Null Active Connections: 436 Maximum Connections: 1000 Formats: "m3u8","ts"

Real Url: uk.redhatiptv.com:25461 Status: Active Created: 22.12.2018 16:42:37 Expires: Null Active Connections: 16 Maximum Connections: 300 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Real Url: iptv.iptivihd.com:8000 Status: Active Created: 29.07.2019 22:59:16 Expires: Null Active Connections: 0 Maximum Connections: 300 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Real Url: filimci.xiptv.org:8080 Status: Active Created: 15.09.2018 19:55:44 Expires: Null Active Connections: 99 Maximum Connections: 0 Formats: "m3u8","ts"

Real Url: line.myott.net:80 Status: Active Created: 8.02.2018 05:24:26 Expires: Null Active Connections: 24 Maximum Connections: 100 Formats: "ts"
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
za strimere i restrimere ,uvodjenjem tokena samo ste sebe zajebali prije povucemo listu podijelimo je sta vec vi primjetite promjenite usera itd ,sad ste nas natjerali da dajemo mac sto je 100 puta gore za vas sta reci koji ste vi tupavci,svi strimeri sto im liste rade u vlc necu dirati ,a ove sa tokenom pocinjem dijeliti uskoro
 
Последно уредено:
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
za strimere i restrimere ,uvodjenjem tokena samo ste sebe zajebali prije povucemo listu podijelimo je sta vec vi primjetite promjenite usera itd ,sad ste nas natjerali da dajemo mac sto je 100 puta gore za vas sta reci koji ste vi tupavci,svi strimeri sto im liste rade u vlc necu dirati ,a ove sa tokenom pocinjem dijeliti uskoro
Znaci bit ce listi ;)
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
Auuu....
Ja mislio da je pored mora vrucine… al nije bas tako, kad ima cime (vodom ili :ајнапиво:) da ohladis glavu.
Al kao sto vidim ovde pojedincima ne pomaze to. Razbacali se anonimci slovima I brojevima, kao da su bog zna sta naucili… Teska nauka… ukucas panel... pritisnes dugme i.. EUREKA.
Nazalost sutra kada im se glava razbistri (ne njima nego vlasnicima panela) opet ce biti kukanje i molbe tipa "jel moze jedna…" itd.
P.S.
Upotreba necega sto nije tvoje I nije tako veliko zlodelo kao sto je ZLOUPOTREBA! :tapp:

:oeoeoe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom